snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Login
cy: Mewngofnodi

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
