snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Login
fi: Kirjaudu

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Logout
fi: Kirjaudu ulos

en: Messages
fi: Viestit

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Tracking scope
fi: Jäljitystapa

en: Not tracked
fi: Ei seurannassa

en: @items enabled
fi: @items käytössä

en: Track messages of type
fi: Seuraa viestejä joiden tyyppi on
