snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Login
fr: Identifiant

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Logout
fr: Déconnexion

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état

en: Tracking scope
fr: Portée du suivi

en: Not tracked
fr: Non suivi

en: @items enabled
fr: @items activé(s)

en: Track messages of type
fr: Suivre les messages de type
