snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Statistics
jv: Statistik

en: Logout
jv: Metu

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Status message
jv: Status pesen
