snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
