snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Login
lv: Pieslēgties

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Statistics
lv: Statistika

en: Logout
lv: Iziet

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
