snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Login
nl: Inloggen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Messages
nl: Berichten

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Tracking scope
nl: Tracking-bereik

en: Not tracked
nl: Niet gevolgd

en: @items enabled
nl: @items ingeschakeld

en: Track messages of type
nl: Volg berichten van het type
