snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Messages
sk: Správy

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Status message
sk: Stavová správa
