snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Login
sl: Prijava

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Statistics
sl: Statistika

en: Logout
sl: Odjava

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
