snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Statistics
sv: Statistik

en: Logout
sv: Logga ut

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Not tracked
sv: Spåras inte
