snowplow (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Login
vi: Đăng nhập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Logout
vi: Thoát

en: Messages
vi: Thông báo

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng
