Social Authorization (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Top
ar: الأعلى

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Advanced
ar: متقدم

en: Basic
ar: الأساسي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Provider
ar: المزود

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Interface
ar: الواجهة
