Social Authorization (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
be: Выключана

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Bottom
be: Знізу

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Basic
be: Асноўны

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Interface
be: Інтэрфейс
