Social Authorization (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Top
bo: འགོ

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Interface
bo: འཆར་ངོས
