Social Authorization (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Weight
bs: Težina

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Basic
bs: Obični

en: First name
bs: Ime

en: Notifications
bs: Obavijesti
