Social Authorization (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Save
ca: Desa

en: Top
ca: Part superior

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Advanced
ca: Avançat

en: Basic
ca: Bàsic

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Interface
ca: Interfície
