Social Authorization (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Save
cy: Cadw

en: Advanced
cy: Uwch

en: Basic
cy: Sylfaenol

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Interface
cy: Rhyngwyneb
