Social Authorization (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: User login form
de: Anmeldeformular

en: User registration form
de: Benutzerregistrierungsformular

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: Top
de: Oben

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Bottom
de: Unten

en: Advanced
de: Erweitert

en: Basic
de: Basis

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Provider
de: Anbieter

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Field mapping
de: Feld-Zuordnungen

en: Providers
de: Anbieter

en: Interface
de: Benutzeroberfläche

en: App ID
de: App-ID

en: App Secret
de: App-Secret
