Social Authorization (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: User registration form
el: Φόρμα εγγραφής χρήστη

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Top
el: Κορυφή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Basic
el: Βασική

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Provider
el: Πάροχος

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Interface
el: Διεπαφή
