Social Authorization (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: User login form
eo: Por ensalutiĝa formularo

en: User registration form
eo: Por registriĝa formularo de uzanto

en: Weight
eo: Pezo

en: Save
eo: Konservu

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Provider
eo: Provizanto
