Social Authorization (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: User login form
es: Formulario de acceso del usuario

en: User registration form
es: Formulario de registro de usuario

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: Top
es: Superior

en: User ID
es: ID de Usuario

en: Bottom
es: Inferior

en: Advanced
es: Avanzado

en: Basic
es: Básico

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Provider
es: Proveedor

en: Notifications
es: Avisos

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Providers
es: Proveedores

en: Interface
es: Interfaz
