Social Authorization (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: Top
eu: Goian

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Basic
eu: Basikoa

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Interface
eu: Interfazea
