Social Authorization (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: User login form
fi: Käyttäjän kirjautumislomake

en: User registration form
fi: Käyttäjärekisteröitymislomake

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: Top
fi: Ylhäällä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Interface
fi: Käyttöliittymä
