Social Authorization (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: User login form
gl: Formulario de acceso de usuario/a.

en: User registration form
gl: Formulario de rexistro de usuario/a.

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: Top
gl: Superior

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Bottom
gl: Botón

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Basic
gl: Básico

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Provider
gl: Proveedor

en: Providers
gl: Proveedores
