Social Authorization (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: Top
he: עליון

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Bottom
he: למטה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Basic
he: בסיסי

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Provider
he: ספק

en: Notifications
he: הודעות

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Twitter
he: טוויטר
