Social Authorization (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: User login form
hi: उपयोगकर्ता का प्रवेश फार्म

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Top
hi: ऊपर

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Bottom
hi: तल

en: Advanced
hi: विकसित

en: Basic
hi: सामान्य

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Interface
hi: इंटरफ़ेस
