Social Authorization (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Weight
is: Vægi

en: Save
is: Vista

en: Top
is: Toppur

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Basic
is: Einfalt

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
