Social Authorization (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: User login form
ja: ユーザーログインフォーム

en: User registration form
ja: ユーザー登録フォーム

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: Top
ja: トップ

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Bottom
ja: ボトム

en: Advanced
ja: 高度

en: Basic
ja: 基本

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Provider
ja: プロバイダー

en: Notifications
ja: 通知

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: Interface
ja: インターフェース
