Social Authorization (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Weight
kk: Салмағы

en: Save
kk: Сақтау

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Twitter
kk: Твиттер
