Social Authorization (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Interface
kn: <b>ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ</b>
