Social Authorization (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Top
mn: Дээд

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Bottom
mn: Доод

en: Basic
mn: Үндсэн
