Social Authorization (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Provider
mr: प्रदाता
