Social Authorization (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: User login form
no: Påloggingsskjema

en: User registration form
no: Skjema for brukerregistrering

en: Weight
no: Vekt

en: Save
no: Lagre

en: Top
no: Til toppen

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Bottom
no: Bunnen

en: Advanced
no: Avansert

en: Basic
no: Grunnleggende

en: First name
no: Fornavn

en: Last name
no: Etternavn

en: Provider
no: Leverandør

en: Notifications
no: Varslinger

en: Field mapping
no: Feltmapping

en: Providers
no: Kilder (Providers)

en: Interface
no: Grensesnitt
