Social Authorization (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: User login form
nl: Gebruikersinlogformulier

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: Top
nl: Bovenaan

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Basic
nl: Basis

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Field mapping
nl: Veldtoewijzing

en: App ID
nl: App-ID
