Social Authorization (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Top
oc: Naut

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Bottom
oc: Bas

en: Advanced
oc: Avançat

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Interface
oc: Interfàcia
