Social Authorization (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: User login form
sv: Inloggningsformulär för användare

en: User registration form
sv: Formulär för användarregistering

en: Weight
sv: Vikt

en: Save
sv: Spara

en: Top
sv: Överst

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Advanced
sv: Utökad

en: Basic
sv: Grundläggande

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Provider
sv: Leverantör

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Providers
sv: Leverantörer

en: Interface
sv: Gränssnitt

en: App ID
sv: ID-nummer för app
