Social Authorization (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ
