Social Authorization (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: User login form
tr: Kullanıcı girişi formu

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Save
tr: Kaydet

en: Top
tr: En üst

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Bottom
tr: Alt

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Basic
tr: Temel

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Provider
tr: Sağlayıcı

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Interface
tr: Arayüz
