Social Authorization (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Top
ast: Cimeru

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Basic
ast: Básicu
