Social Authorization (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Bottom
az: Aşağı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Basic
az: Əsas

en: Provider
az: Provayder

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Interface
az: İnterfeys
