Social Authorization (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Top
bg: Връх

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Bottom
bg: Дъно

en: Notifications
bg: Известия
