Social Authorization (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: User registration form
cs: Formulář pro registraci uživatelů

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: Top
cs: Nahoru

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Bottom
cs: Dole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Basic
cs: Základní

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Interface
cs: Rozhraní
