Social Authorization (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: User login form
da: Login-formular

en: User registration form
da: Brugerregistrering

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: User ID
da: Bruger ID

en: Bottom
da: Bund

en: Advanced
da: Avanceret

en: Basic
da: Grundlæggende

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Provider
da: Udbyder

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Interface
da: Grænseflade
