Social Authorization (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: Top
et: Ülesse

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Bottom
et: Alumine

en: Advanced
et: Täpsem

en: Basic
et: Lihtne

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Notifications
et: Teated

en: Interface
et: Kasutajaliides
