Social Authorization (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: User login form
fa: فرم ورود کاربر

en: User registration form
fa: فرم ثبت‌نام کاربر

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: Top
fa: بالا

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Bottom
fa: پایین

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Basic
fa: پایه

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Interface
fa: رابط
