Social Authorization (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Bottom
hr: Dno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Basic
hr: Osnovno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Interface
hr: Sučelje
