Social Authorization (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: User login form
hu: Felhasználói bejelentkezés űrlapja

en: User registration form
hu: Felhasználói regisztrációs űrlap

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: Top
hu: Teteje

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Bottom
hu: Alja

en: Advanced
hu: Haladó

en: Basic
hu: Alap

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Field mapping
hu: Mező leképzés

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Interface
hu: Felület
