Social Authorization (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Top
hy: Վերև

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Basic
hy: Տարրական

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս
