Social Authorization (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: User login form
id: Formulir masuk pengguna

en: User registration form
id: Formulir registrasi pengguna

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: Top
id: Atas

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Bottom
id: Dasar

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Basic
id: Dasar

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Provider
id: Penyedia

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Field mapping
id: Petakan field

en: Interface
id: Antarmuka
