Social Authorization (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: User login form
it: Form di autenticazione dell'utente

en: User registration form
it: Form di registrazione dell'utente

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Top
it: In cima

en: User ID
it: ID utente

en: Bottom
it: In fondo

en: Advanced
it: Avanzate

en: Basic
it: Di base

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome

en: Provider
it: Fonte esterna

en: Notifications
it: Notifiche

en: Field mapping
it: Mappatura campi

en: Providers
it: Fonti esterne

en: Interface
it: Interfaccia
